17, 18, 24 en 25 oktober; beleef de herfst met Van Gogh in Drenthe

Het Van Gogh Huis en de Zweeler Kerk bieden tijdens de herfstvakantie een Van Gogh-arrangement aan. Met één ticket krijg je toegang tot het Van Gogh Huis in Nieuw-Amsterdam/Veenoord gevolgd door een gidswandeling door kunstenaarsdorp Zweeloo, met een bezoek aan het historische ‘kerkje van Van Gogh’. Daarnaast is er op 18 oktober een sfeervol avondprogramma in Zweeloo.

 

Van Gogh-arrangement

Combineer een bezoek aan het Van Gogh Huis met een kunstenaarsbeleving in Zweeloo.

 

Wanneer?         Vrijdag 17, vrijdag 24 en op zaterdag 25 oktober

 

Waar?                Van Gogh Huis, Van Goghstraat 1 in Nieuw-Amsterdam/Veenoord

Zweeler Kerk, Wheem 10 in Zweeloo

 

Tijd?                   Rondleiding Van Gogh Huis:     13.00 en 13.30 uur

Gidswandeling Zweeloo:            14.30 uur

 

Kaarten zijn voor € 11,00 verkrijgbaar bij het Van Gogh Huis, via de website of aan de kassa. Losse tickets voor de gidswandeling zijn te bestellen via zweeloo@toreco.nl, kosten € 2,50.

 

Het kerkje van Van Gogh is tussen 13.00 en 16.00 uur vrij toegankelijk.

 

Extra avondopening Zweeler Kerk

Op zaterdag 18 oktober is in de Zweeler Kerk, van 16.00 tot 20.00 uur, een speciaal avondprogramma, met muziek, sfeervolle verlichting en Vincent van Gogh ‘zelf’. Rondom het kerkje lopen schapen en er is warme chocolademelk verkrijgbaar. Voor de kinderen ligt een mooie kleurplaat en een presentje klaar.

 

Wanneer?         Zaterdag 18 oktober

 

Waar?                Zweeler Kerk, Wheem 10 in Zweeloo

 

Tijd?                   Openingstijden kerkje:               16.00 en 22.00 uur

Gidswandeling:                             16.00 uur

 

De entree is gratis, maar een vrijwillige donatie voor het beheer en onderhoud van het kerkje wordt op prijs gesteld. De gidswandeling door het kunstenaarsdorp start om 16.00 uur. Aanmelden via zweeloo@toreco.nl, kosten € 2,50 . Voor wie zonder gids op pad wil, ligt in de Zweeler Kerk gratis wandelroute klaar.

 

Categorieën: Niet gecategoriseerd